Poniedziałek, 15 czerwca 2026
Kategoria Auchan
Po deszczowym dniu przerwy.
Ja często w poniedziałek pojechałem przez CC do Auchan, więc mapka jest zbędna. A przy okazji mam prośbę by powstrzymać się od komentarzy, gdy moja wycieczka nie przekracza 30 kilometrów.
- DST 19.00km
- Temperatura 18.0°C
- Sprzęt Wagant 4
- Aktywność Jazda na rowerze
Komentarze
Januszu, rower ma byc przyjemnością, urozmaiceniem, sposobem na ruch. Każdy jeździ, na ile ma ochotę, czas, siły, itp. Nie jesteśmy na zawodach. Nie wiem po co przejmujesz się, że jeździsz mniej niż inni, czy mniej niż kiedyś. Nie Ty jeden. Co ja mam powiedzieć.😛 Pogoda też niezbyt sprzyjająca w tym roku.
Uważaj przede wszystkim, żeby było bezpiecznie, bo ruch na podszczecińskich drogach zrobił się okropnie intensywny. Nie ma gdzie uciec przed strumieniem samochodów ciągnących we wszystkich kierunkach.
froggyGhost - 08:31 środa, 17 czerwca 2026 | linkuj
Uważaj przede wszystkim, żeby było bezpiecznie, bo ruch na podszczecińskich drogach zrobił się okropnie intensywny. Nie ma gdzie uciec przed strumieniem samochodów ciągnących we wszystkich kierunkach.
froggyGhost - 08:31 środa, 17 czerwca 2026 | linkuj
Nie bardzo wiem o co chodzi Ci Januszu z powstrzymaniem od komentarza poniżej wycieczki 30 kilometrowej, ale że całe życie nie słuchałem się nikogo, więc teraz Cię także nie posłucham, nawet coś napiszę.
Szacunek za regularność :) Marecki - 19:32 poniedziałek, 15 czerwca 2026 | linkuj
Szacunek za regularność :) Marecki - 19:32 poniedziałek, 15 czerwca 2026 | linkuj
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!



