Sobota, 20 czerwca 2026
Upalny dzień - tylko do Wołczkowa.
Wychodząc rano z piwnicy wręcz nie było czym oddychać, zatykająca wata w powietrzu.

Pod kasami Arkonki.

Plaza na Głębokim chyba lepsze miejsce na odpoczynek dzisiaj, niż jazda na rowerze.

Pod kasami Arkonki.

Plaza na Głębokim chyba lepsze miejsce na odpoczynek dzisiaj, niż jazda na rowerze.
- DST 16.00km
- Temperatura 21.0°C
- Kalorie 388kcal
- Sprzęt Wagant 4
- Aktywność Jazda na rowerze
Komentarze
Piekarnik teraz wszędzie. Teraz to najlepiej tak koło 5-6 rano wyjechać. Osobiście zawsze wolałem bardziej dzikie kąpieliska.
Marecki - 20:17 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj
Nawet rany było ciężko, mimo że jeździłem już przy 35 stopniach
strus - 19:16 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj
Obawiam się, że nie tylko dzisiaj, lepiej będzie odpocząć nad wodą niż jeździć rowerem. Kąpieliska zarobią w najbliższym czasie. Chłodno, chłodno, a teraz nagle piekarnik.
Wczoraj i dzisiaj widziałam wielu mężczyzn na rowerach tylko w spodenkach. Nie przypominam sobie takich obrazków przed laty. Niezbyt mi się to podoba, ale wiadomo, każdy nosi/wozi się jak uważa. Gorzej, gdyby jechali bez spodenek, a jedynie w koszulkach. 😂 froggyGhost - 19:16 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj
Wczoraj i dzisiaj widziałam wielu mężczyzn na rowerach tylko w spodenkach. Nie przypominam sobie takich obrazków przed laty. Niezbyt mi się to podoba, ale wiadomo, każdy nosi/wozi się jak uważa. Gorzej, gdyby jechali bez spodenek, a jedynie w koszulkach. 😂 froggyGhost - 19:16 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!



