Piątek, 26 czerwca 2026
Kategoria Po lesie.
Tylko po Lasku Arkońskim.
Oczywiście ze względu na zapowiadane wysokie temperatury ograniczyłem swoją jazdę na krótkim dystansie w cieniu leśnych alejek i to o wczesnej porze. Doceniam uroki położenia Szczecina, miasta które z jednej strony ma Zalew Szczeciński a z drugiej dwie puszcze. Mimo, że to dzień roboczy w południe na kąpielisku Arkonka było ponad 500 osób zażywających kąpieli.
- DST 20.00km
- Temperatura 27.0°C
- Kalorie 474kcal
- Sprzęt Wagant 4
- Aktywność Jazda na rowerze
Komentarze
Jak wyżej, czasem w takie dni jak się jeździ rowerem blisko wody, zatrzymać się pomoczyć nogi w wodzie, np z pomostu. A jak nie, to zjeść po drodze loda.
Marecki - 11:13 sobota, 27 czerwca 2026 | linkuj
Dobrze Janusz że się kryjesz od słońca i mam nadzieję że także się przed nim zabezpieczasz.
strus - 20:36 piątek, 26 czerwca 2026 | linkuj
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!



