Informacje

  • Wszystkie kilometry: 235870.00 km
  • Km w terenie: 290.00 km (0.12%)
  • Czas na rowerze: brak danych.
  • Prędkość średnia: brak danych.
  • Suma w górę: 3535 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy jotwu.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Niedziela, 27 stycznia 2019 | Uczestnicy Kategoria Po mieście.

W spacerowym tempie do centrum.

Temperatura wyraźnie powyżej zera, więc na ulicach mokro, czasami siąpi drobny deszcz. Nie chciało się opuszczać domu ale zmobilizowaliśmy się, bo skusiły mnie drobne zakupy w Kauflandzie.
Kuba w drodze do centrum.
Kuba w drodze do centrum. © jotwu
Wieża Radissona - widok z ulicy Matejki.
Wieża Radissona - widok z ulicy Matejki. © jotwu szkoda, że dzień był taki pochmurny.
Sobota, 26 stycznia 2019 | Uczestnicy Kategoria Auchan

W duecie przez CC do Au.

Mapka z wycieczki.
Nadal spokojna aura a do tego temperatura nieco powyżej zera, więc tym razem wspólna wycieczka z Kubą - reszta na mapce.
Kuba na cmentarzu.
Kuba na cmentarzu. © jotwu
Główna brama cmentarza.
Główna brama cmentarza. © jotwu
Śnieg jest tylko na poboczach DDR-ki.
Śnieg jest tylko na poboczach DDR-ki. © jotwu
Jeszcze jeden obrazek z dzisiejszej wycieczki - ulica Europejska.
Jeszcze jeden obrazek z dzisiejszej wycieczki - ulica Europejska. © jotwu
  • DST 21.00km
  • VMAX 23.00km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Kalorie 799kcal
  • Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 25 stycznia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Styczniowa pętla dobieszczyńska.

Spokojne powietrze, nieco poniżej zera stopni, więc całkiem dobra pogoda na nieco dłuższą wycieczkę, niż ostatnio. W tytule użyłem określenia pętla dobieszczyńska ale równie dobrze bym mógł napisać "podobnie jak Struś" (Darek) ale Darek te swoje pięćdziesiątki wykręca po pracy a ja po śniadaniu - uroki emerytury. Trudno porównywać, to oczywiste.
Kuba na wiadukcie przy Al. Wojska Polskiego.
Kuba na wiadukcie przy Al. Wojska Polskiego. © jotwu  Kuba odprowadził mnie pod Pilchowo.
Szybko postępuje budowa czterech willi przy Łęknie.
Szybko postępuje budowa czterech willi przy Łęknie. © jotwu
Mój rower na drodze 115 przy istotnym dla mnie słupku 22/7
Mój rower na drodze 115 przy istotnym dla mnie słupku 22/7 © jotwu
A to już Stolec - 25 stycznia 19 r.
A to już Stolec - 25 stycznia 19 r. © jotwu
Czwartek, 24 stycznia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Zacząłem od Bezrzecza a potem Redlica, Wąwelnica , Dołuje itd.

Dość chłodny poranek ale przy tym niezbyt uciążliwy wiatr, więc odbyłem wycieczkę po bliskich miejscowościach. A było to tak : Bezrzecze, Redlica, Wąwelnica, Dołuje, Będargowo, Warzymice i Przecław. Do domu wracałem przez CC, więc jak zwykle zerknąłem na elektroniczny wskaźnik ilości bikerów, którzy tego dnia tamtędy przejeżdżali oraz na temperaturę. Była godzina 13.30 - temperatura minus 4.3 stopni a ja pod licznikiem byłem  58 - byłem zaskoczony tą liczbą, bo na trasie widziałem wyjątkowo mało rowerzystów.
Ku czci żołnierzy francuskich poległych w wojnie z Prusakami. Dawne dzieje.
Ku czci żołnierzy francuskich poległych w wojnie z Prusakami. Dawne dzieje. © jotwu Obiekt przy ulicy Litewskiej.
Górna część Bezrzecza - 24 stycznia 19 r.
Górna część Bezrzecza - 24 stycznia 19 r. © jotwu
Na kolejowym przejeździe w Przecławiu.
Na kolejowym przejeździe w Przecławiu. © jotwu
Dorodne gęsi z Przecławia.
Dorodne gęsi z Przecławia. © jotwu
Środa, 23 stycznia 2019 Kategoria Komunikacyjnie.

Już bardziej zimowo, niestety.

Dziś rano temperatura była już wyraźniej poniżej zera stopni, co spowodowało że wreszcie ubrałem zimowe buty. Moja trasa była rodzaju jak to mówi Kuba "wokół komina". Pojechałem przez Niebuszewo do ulicy Przyjaciół Żołnierza ( pod Wilczą) a stamtąd do lasu Arkońskiego - tam przy lodowisku elektroniczny termometr wskazywał minus 3 stopnie.
Widok z kładki nad ulicą Przyjaciół Żołnierza.
Widok z kładki nad ulicą Przyjaciół Żołnierza. © jotwu
Wtorek, 22 stycznia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Po gazety do Pilchowa.

Mapka z wycieczki.
Oczywiście ten tytuł to tylko pretekst, by odbyć kolejną wycieczkę na krótkim dystansie, bo samotnie.
W wielu miejscach trwają prace związane z budową obwodnicy. Tu przy ulicy Zaleskiego.
W wielu miejscach trwają prace związane z budową obwodnicy. Tu przy ulicy Zaleskiego. © jotwu
A tu przy wiadukcie w pobliżu Arkonki.
A tu przy wiadukcie w pobliżu Arkonki. © jotwu
  • DST 19.00km
  • VMAX 23.80km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Kalorie 621kcal
  • Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 21 stycznia 2019 | Uczestnicy Kategoria Po mieście.

Od centrum Szczecina po las Arkoński.

Jest chłodno ale jednak nie tak chłodno jak głosiły prognozy pogody. W lasku Arkońskim elektroniczny termometr wskazywał zero stopni. Nasza jazda na rowerze, bo trudno to nazwać wycieczką odbyła się na trasie PZU Życie na ulicy Farnej po Arkonkę, gdzie teraz funkcjonuje lodowisko z niezbyt dużym udziałem łyżwiarzy.
Na placu Solidarności - ku czci Adamowicza.
Na placu Solidarności - ku czci Adamowicza. © jotwu
Widok z placu Solidarności na Zamek.
Widok z placu Solidarności na Zamek. © jotwu
Jeszcze raz widok z placu Solidarności.
Jeszcze raz widok z placu Solidarności. © jotwu
Tuż przed ulicą Zaleskiego.
Tuż przed ulicą Zaleskiego a wszystko przez budowę obwodnicy. © jotwu
Niedziela, 20 stycznia 2019 | Uczestnicy Kategoria Wokół Szczecina

Wizyta na CC a potem Przecław itd.

Okolicznościowa wizyta na cmentarzu a potem klasyczna wycieczka po tradycyjnej trasie ale w trudniejszych warunkach, bo dziś było chłodniej - termometr przy ulicy Ku Słońcu wskazywał minus jeden stopni C. Wskaźnik ilości bikerów, którzy przejeżdżali ścieżką rowerową wykazał, że było ich 37 w godzinie 14.20
Kaplica na szczecińskim cmentarzu - tuż przed Dniem Babci.
Kaplica na szczecińskim cmentarzu - w wigilię  Dnia Babci. © jotwu
Chwila odpoczynku w Będargowie - na zdjęciu Kuba i nasze rowery.
Chwila odpoczynku w Będargowie - na zdjęciu Kuba i nasze rowery. © jotwu
Kościół w Będargowie - 20 stycznia 19 r.
Kościół w Będargowie - 20 stycznia 19 r. © jotwu

Sobota, 19 stycznia 2019 Kategoria Auchan

Okrężną drogą do Auchan.

Dość okrężną drogą pojechałem dziś samotnie do ustowskiego Auchan. Niestety aplikacja Ride with GPS kolejny raz zawiodła moje oczekiwania i nie mam mapki z wycieczki. A było to tak : ulicą Mickiewicza do końca, by stamtąd pojechać do Mierzyna a potem kolejno Skarbimierzyce, Dołuje, Będargowo, Warzymice, Przecław, Kurów, Ustowo i wspomniany market, skąd do domu przez CC jest 9 km. Po drodze w okolicach Ustowa słyszałem żurawie.
Kościół w Będargowie 19 stycznia 19 r.
Kościół w Będargowie 19 stycznia 19 r. © jotwu
Widok spod marketu Auchan.
Widok spod marketu Auchan - ach te dymiące kominy, tu komin elektrowni. © jotwu
Auchan to market dla posiadaczy samochodów - tak dziś wyglądał tam parking.
Auchan to market dla posiadaczy samochodów - tak dziś wyglądał tam parking. © jotwu
Jeszcze jeden widok spod Auchan - w oddali bloki mieszkalne Szczecina.
Jeszcze jeden widok spod Auchan - w oddali bloki mieszkalne Szczecina. © jotwu
Piątek, 18 stycznia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Po chleb do piekarni na ulicy Szerokiej.

Oczywiście chleb był pretekstem, by nie siedzieć w domu. Dziś niestety byłem skazany na samotną jazdę, bo Kuba miał obowiązki rodzinne.Druga połowa stycznia  -  było słonecznie przy temperaturze w granicach zera stopni C.Po kupnie chleba (nawet na zapas)  pojechałem przez Bezrzecze, Redlicę, Wąwelnicę do miejscowości Dołuje. Dalsza trasa to Skarbimierzyce i Mierzyn, skąd jest już blisko do domu. Wzgórze z którego wykonałem zdjęcie nosi nazwę Wzgórza Napoleona, bo w 1808 roku zostało usypane przez żołnierzy Napoleona.  
Wzgórze Napoleona w pobliżu szpitala z Unii Lubelskiej.
Wzgórze Napoleona w pobliżu szpitala z Unii Lubelskiej. © jotwu
Zdjęcie z pagórka przy szpitalu z Unii Lubelskiej.
Zdjęcie z pagórka przy szpitalu z Unii Lubelskiej - wzgórze Napoleona. © jotwu


Blogi rowerowe na www.bikestats.pl