Informacje

  • Wszystkie kilometry: 235870.00 km
  • Km w terenie: 290.00 km (0.12%)
  • Czas na rowerze: brak danych.
  • Prędkość średnia: brak danych.
  • Suma w górę: 3535 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy jotwu.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Poniedziałek, 7 stycznia 2019 Kategoria Po mieście.

Z konieczności po mieście.

Niestety tak jak w tytule a konkretnie pojechałem do Media Markt na ulicy Mieszka.
Ulica Mieszka I w pochmurne południe 7 stycznia 19 r.
Ulica Mieszka I w pochmurne południe 7 stycznia 19 r. © jotwu
Cel dzisiejszej wycieczki - sprawdzam ofertę lodówek.
Cel dzisiejszej wycieczki - sprawdzam ofertę lodówek. © jotwu
Niedziela, 6 stycznia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

W odwiedziny do Tatyni.

Skoro do Tatyni to wiadomo, żeby odwiedzić pp Osowskich w miejscowym sklepie. Tak się złożyło, że w niedzielę Mariusz (syn) był oddelegowany do prowadzenia handlu i proszę sobie wyobrazić, że był był spory ruch - oczywiście sami znajomi, bo jakże by mogło być inaczej w małej wiosce. Dziś pogoda była idealna rower - było ciepło a wiatru nieomal nie było. Szkoda, że ciągle jestem skazany na samotne wycieczki.
Lodowisko Arkonka o poranku - nieomal puste.
Lodowisko Arkonka o poranku - nieomal puste. © jotwu
Chwile miłego wypoczynku na polanie Sportowej.
Chwile miłego wypoczynku na polanie Sportowej. © jotwu
Ściana tanowskiej stodoły - brak aktualnego rocznika.
Ściana tanowskiej stodoły - brak aktualnego rocznika. © jotwu
Pociągowy koń z Tatyni.
Pociągowy koń z Tatyni. © jotwu
Sobota, 5 stycznia 2019 Kategoria Po mieście.

Żeby nie zardzewieć - pod Leśno Górne.

Mało efektownie zaczął się rok 2019  ale trudno mieć o to pretensje, bo złożyło się na ten stan parę wątków przede wszystkim zdrowotny a dotyczy on nas obydwu. Dziś zrobiłem sobie wycieczkę po lesie z tym, że najdalej byłem w Leśnie Górnym. Korciło mnie by stamtąd pojechać pod DB ale prowadzi tam droga bardzo błotnista, więc wróciłem do Pilchowa. Rewelacyjna pogoda - na termometrze przy Arkonce było plus 8 stopni - jak na początek stycznia to zaskakująca temperatura.
Nad jeziorem Goplana 5 stycznia 19 r.
Nad jeziorem Goplana 5 stycznia 19 r. © jotwu
kolejny raz widok z ulicy Kochanowskiego spod lasu - 5 stycznia 19 r.
kolejny raz widok z ulicy Kochanowskiego spod lasu - 5 stycznia 19 r. © jotwu
Piątek, 4 stycznia 2019 Kategoria Po mieście.

Na Bezrzecze samotnie - niestety mżyło.

Niestety zarówno Kuba, jak i ja jesteśmy od pewnego czasu mocno przeziębieni, więc nie ma mowy o dłuższych wycieczkach za miasto.Dziś od rana było mglisto i mżyło - do domu wróciłem mocno zawilgocony. Takie są uroki szczecińskich zim, nie pierwsza taka w moim życiu.
Zdjęcie dla pamięci, bo budynek ze zdjęcia wkrótce zostanie rozebrany.
Zdjęcie dla pamięci, bo budynek ze zdjęcia wkrótce zostanie rozebrany (25 grudnia 18 r.). © jotwu
Jeszcze kilka dni temu stał tu budynek z sąsiedniego zdjęcia. Obok wiaduktu Łękno.
Jeszcze kilka dni temu stał tu budynek z sąsiedniego zdjęcia. © jotwu
Sterta gruzów po wyżej wspomnianym obiekcie.
Sterta gruzów po wyżej wspomnianym obiekcie. © jotwu
Ważne skrzyżowanie Al. Wojska Polskiego i Szafera - prace trwają.
Ważne skrzyżowanie Al. Wojska Polskiego i Szafera - prace trwają. © jotwu
Środa, 2 stycznia 2019 Kategoria Auchan

Zmagania z wiatrem zostawiam młodszym.

Kolejny dzień z silnym wiatrem, który wręcz spychał mnie ze ścieżek rowerowych, więc szybko sobie dałem spokój i jak niepyszny wróciłem do domu.Nie jest dla żadną pociechą, że Kuba dziś w ogóle nie pojeździł.
  • DST 18.00km
  • VMAX 20.40km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 1 stycznia 2019 | Uczestnicy Kategoria Po mieście.

Od Głębokiego na Jasne Błonia w spacerowym tempie.

Wraz z Kubą zaczynamy od spaceru na wyżej podaj trasie. Trudno mówić o pogodzie, że jest dobra skoro wieje silny wiatr zachodni.Zdjęcia potem.
Poniedziałek, 31 grudnia 2018 Kategoria Auchan

Wokół komina stąd tylko 21 kilometrów na liczniku.

Dzień sylwestrowy jest zwykle mało zachęcający do długich wycieczek i tak też było dziś ze mną. Przez cmentarz pojechałem do Auchan a stamtąd do centrum Szczecina ulicą Szczawiową itd. Jak na koniec roku pogoda wyśmienita. Zdjęcia smartfonem Nokia.
Ach te dymiące kominy - tu szczecińska elektrownia.
Ach te dymiące kominy - tu szczecińska elektrownia. © jotwu

Sporo wędkarzy nad Odrą.
Sporo wędkarzy nad Odrą. © jotwu
Z kładki nad ulicą Wyszyńskiego.
Z kładki nad ulicą Wyszyńskiego. © jotwu
Jasne Błonia gotowe na zabawę sylwestrową.
Jasne Błonia gotowe na zabawę sylwestrową. © jotwu

Niedziela, 30 grudnia 2018 Kategoria Pętla sławoszewska.

Grudniowa pętla sławoszewska.

Jak na 30 grudnia to pogoda na rowerową wycieczkę była znakomita - wreszcie pokazało się słońce, wiaterek przeważnie był korzystny, więc z przyjemnością przejechałem tradycyjną pętlę sławoszewską. O dziwo niezbyt wielu bikerów spotkałem na trasie. Jeden z nich mknący z szybkością dla mnie nieosiągalną krzyknął "cześć Janusz" ale tylko domyślam się kto to był.
Skraj Sławoszewa - widać jak łopocze flaga.
Skraj Sławoszewa - widać jak łopocze flaga. © jotwu
Jak co roku bardzo kolorowo w ogródku w Grzepnicy.
Jak co roku bardzo kolorowo w ogródku w Grzepnicy. © jotwu
30 grudnia słoneczny obrazek z Bezrzecza.
30 grudnia słoneczny obrazek z Bezrzecza. © jotwu
Miło ogląda się takie słoneczne obrazki pod koniec grudnia.
Miło ogląda się takie słoneczne obrazki pod koniec grudnia. © jotwu
Sobota, 29 grudnia 2018 Kategoria Po mieście.

Ulicą Warcisława do Łącznej a potem na Podbórz.

Właściwie w tytule opisałem przebieg samotnej wycieczki - mogę tylko dodać, że do Warcisława dojechałem od ulicy Wszystkich Świętych i Przyjaciół Żołnierza. Udało mi się przejechać ulicą Miodową, która ciągle nie do końca jest wyremontowana.
Nowy etap budowy obwodnicy - u wylotu ulicy Wszystkich Świętych.
Nowy etap budowy obwodnicy - u wylotu ulicy Wszystkich Świętych. © jotwu
Mglisty widok z ulicy Łącznej.
Mglisty widok z ulicy Łącznej. © jotwu
Trwa remont wiaduktu przy Arkonce.
Trwa remont wiaduktu przy Arkonce. © jotwu
Piątek, 28 grudnia 2018 Kategoria Auchan, Wokół Szczecina

Spod Kurowa polami do Przecławia.

Pogoda nieomal wiosenna i dziś znowu pojechałem do Przecławia ale jak zaznaczyłem w tytule polami spod Kurowa. Nie był to dobry wybór, bo po obiecującym początku drogi potem były liczne kałuże i błoto.Dodam też, że to kolejna samotna wycieczka - siła wyższa, czyli ...
Kolejne zdjęcie z ulicy Południowej, żeby we wpisie nie było pusto
Kolejne zdjęcie z ulicy Południowej, żeby we wpisie nie było pusto © jotwu

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl