Informacje

  • Wszystkie kilometry: 235870.00 km
  • Km w terenie: 290.00 km (0.12%)
  • Czas na rowerze: brak danych.
  • Prędkość średnia: brak danych.
  • Suma w górę: 3535 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy jotwu.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 Kategoria Po mieście.

Niestety brak czasu na rower.

Wpierw centrum miasta, potem Urząd Miasta a następnie  krótka przejażdżka alejkami lasu Arkońskiego. Po obiedzie CC.
Niedziela, 25 sierpnia 2019 Kategoria Komunikacyjnie.

Bardzo komunikacyjnie.


Sobota, 24 sierpnia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Ciąg dalszy wczorajszych perypetii.

W związku z wczorajszym zdarzeniem musiałem nieco pokręcić się "służbowo" po mieście ale skończyło się na Orange, gdzie przywróciłem działanie rezerwowego smartfona. Potem pojechałem znowu pod Pilchowo licząc na nie wiadomo co.
Piątek, 23 sierpnia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Pechowy piątek.

Dla mnie ten piątek był fatalny. bo gdzieś na trasie do Gunicy odczepiła mi się sakw rowerowa ze wszystkimi ważnymi gadgetami, począwszy od kluczy do mieszkania a skończywszy na dowodzie osobistym czy też smartfonie. Skutkiem tego zdarzenia dwa razy przejechałem trasę po Gunicę co jednak nie przyniosło oczekiwanego efektu. Co mogłem zablokowałem drogą elektroniczną. Bardzo proszę nie komentować tego zdarzenia, które spowodowała moja nieostrożność.
Czwartek, 22 sierpnia 2019 | Uczestnicy Kategoria Niemcy

Przez przygraniczne tereny.


Tym razem była to wycieczka przez miejscowości po obu stronach granicy. Niestety żaden z nas nie włączył endomondo więc podam  trasę wycieczki. A było to tak  Mierzyn, Skarbimierzyce, Dołuje, Kościno, Neu Grambow, Grambow, Ramin, Schmagerow, Bismark skąd uroczą drogą 6 km pojechaliśmy do Blankensee ,tym razem bez marchewek dla koników  Wielokrotnie powtarzana droga powrotna do domu przez Buk, Dobrą i Wołczkowo. W Wołczkowie rozpoczęto budowę ronda ale też i ścieżki rowerowej. Do Głębokiego dojechaliśmy lewą stroną jeziora.
Kukurydziane pole pod Kościnem.
Kukurydziane pole pod Kościnem. © jotwu
Panele słoneczne pod Schmagerow.
Panele słoneczne pod Schmagerow. © jotwu
Kuba z butelką wody - było gorąco.
Kuba z butelką wody - było gorąco. © jotwu
Wymowna plansza w okolicach Ramin.
Wymowna plansza w okolicach Ramin. © jotwu
Środa, 21 sierpnia 2019

Po bliskiej okolicy.


Wreszcie mam za sobą remont łazienki ale dziś i tak miałem czas mocno ograniczony, więc skończyło się na Bezrzeczu i Wołczkowie, gdzie zaczęto prace przy budowie ronda. Przebudowa ulicy Arkońskiej wygląda obiecująco i np dziś mogłem przejechać ścieżką rowerową na wysokości stadionu Arkonii jeszcze nie skończona ale mocno ułatwi dojazd do kąpieliska Arkonka.

Wtorek, 20 sierpnia 2019 Kategoria Auchan

Nic nowego czyli nihil novi.


Patrząc na ilość przejechanych kilometrów nie trudno zgadnąć, że to znowu Warzymice, Przecław, Kurów i Ustowo. I tak de facto było. Kolejna wycieczka bez Kuby. Na zdjęciach kolejno ruiny po obiekcie cukrowni na ulicy Cukrowej, migawka z ulicy Południowej 
i widok Szczecina z trasy Przecław - Kurów. 

Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 Kategoria Komunikacyjnie., Auchan

Tym razem tylko komunikacyjnie.

Sąsiad "złota rączka" rozpoczyna malowanie łazienki, więc przed południem odbywam krótką wycieczkę po bliskiej okolicy. Pod wieczór 10 km po lesie tzw. "dokrętka".
Niedziela, 18 sierpnia 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Do drogowskazu Nowe Warpno 7 km.

Mapka z wycieczki.
Tym razem samotnie pojechałem do Trzebieży przez Jasienicę, Dębostrów, NIekłończycę i Uniemyśl.. Na tej trasie miałem nienaganną pogodę. Jednak kiedy opuszczałem Trzebież zaczął padać deszcz, który towarzyszył mi przez blisko 20 km. Wracałem drogą koło Stacji Paliw do wspomnianego w tytule drogowskazu a jest to 13 km. Od drogowskazu pojechałem w kierunku Dobieszczyna a następnie do miejscowości Stolec - tam też deszcz przestał padać. Powrót przez Buk, Dobrą, Wołczkowo i Bezrzecze. Całość wycieczki można oglądnąć na załączonej mapce.
Kolejny obrazek z budowy obwodnicy w kierunku ulicy Lindego.
Kolejny obrazek z budowy obwodnicy w kierunku ulicy Lindego. © jotwu
Budowa obwodnicy w kierunku ulicy Arkońskiej.
Budowa obwodnicy w kierunku ulicy Arkońskiej. © jotwu
Żuraw na łące przed Kombinatem Azoty.
Żuraw na łące przed Kombinatem Azoty. © jotwu
Konie z Dębostrowa.
Konie z Dębostrowa. © jotwu
Obrazek ku przestrodze przy drodze do Trzebieży.
Obrazek ku przestrodze przy drodze do Trzebieży. © jotwu
A to już Trzebież 35 km od domu.
A to już Trzebież 35 km od domu. © jotwu

Port jachtowy w Trzebieży.
Sobota, 17 sierpnia 2019 | Uczestnicy Kategoria Wokół Szczecina

Na drugie śniadanie do Polic.


Do Polic dojechaliśmy przez Leśno Górne i Siedlice a że na to przysłowiowe drugie śniadanie trzeba było coś kupić, więc odwiedziliśmy miejscową Biedronkę. Drugie śniadanie spożywamy z reguły w Parku Staromiejskim i gdy tam dojechaliśmy zaczął padać drobny deszcz. Nie trwało to jednak długo.Na śniadanie była była pyszna  czosnkowa bagietka, jeszcze ciepła oraz witaminowy napój.Powrót tą samą drogą. Na trasie wyczerpały się akumulatorki, więc zamieszczam zdjęcie, które udało się zrobić w Pilchowie - w budzie spokojnie wylegiwał się kot ale zabrakło możliwości, by mu zrobić zdjęcie.
Własność sklepu i kota.
Własność sklepu i kota. © jotwu

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl