50 - tka po ... śniadaniu.
Darek kolejne pięćdziesiątki, (często więcej) wykręca po pracy czym wzbudza we mnie podziw, natomiast dla mnie taki dystans nie jest codziennością , więc jego odnotowanie sprawia mi satysfakcję. Dziś wraz z Kubą pojechaliśmy przez Tanowo i Trzeszczyn do Polic, skąd przez Jasienicę do Tatyni. Powrót z Tatyni to 18 km - oczywiście przez Tanowo i Pilchowo. Trochę wiało i nie zawsze w plecy.

Amstaf i kotek w przyjaznej odległości. Obrazek z Tatyni. Niestety smartfonem i przez siatkę.


Kuba w drodze do Jasienicy, zdjęcie z dużej odległości.
- DST 50.00km
- VMAX 28.50km/h
- Temperatura 17.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Jak dwa dni wcześniej ale z Kubą.
Bez zdjęć i bez mapki. trasa jak w tytule czyli pod leśniczówkę Owczary, Bezrzecze itd. po prostu zbyt późno wyjechaliśmy z domu by silić się na długą wycieczkę - ale to nie moja wina. Prawda Kuba ?
- DST 22.00km
- VMAX 24.60km/h
- Temperatura 22.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 5 lipca 2019
Kategoria Komunikacyjnie.
Między deszczami, więc tylko komunikacyjnie.
Na zdjęciu rocznicowe uroczystości związane z dniem 5 lipca 1945 roku - Szczecin przeszedł w ręce Polski.
- DST 5.00km
- VMAX 21.00km/h
- Temperatura 17.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 4 lipca 2019
Kategoria Wokół Szczecina
Leśniczówka Owczary - Bezrzecze - Arkonka.
Miła wycieczka po bliskiej, dobrze znanej okolicy - na Arkonce około 13:00 było 9 użytkowników - dane wg licznika przy kasie.

Wołczkowo - w drodze do Bezrzecza. © jotwu

Bezrzecze - kościół. © jotwu

Wiadukt w pobliżu Arkonki - bez zmian. © jotwu
- DST 21.00km
- VMAX 24.10km/h
- Temperatura 20.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 3 lipca 2019
Kategoria Auchan
Okrężną drogą, gdzie ? do Auchan oczywiście.
Tym razem poranek był chłodny i nieco było wietrznie. Moja trasa to Pilchowo - Sławoszewo - Dobra - Lubieszyn - Dołuje - Będargowo - Warzymice - Przecław - Kurów - Ustowo - zakupy w Au - do domu 9 km. Na trasie odrobinę pokropił deszcz. Na liczniku przy ulicy Ku Słońcu byłem 222 a temperatura wynosiła 18 stopni.
- DST 50.00km
- VMAX 30.30km/h
- Temperatura 18.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 2 lipca 2019
Kategoria Pętla sławoszewska.
Wpierw Niebuszewo a potem pętla sławoszewska +
Rano do Kauflandu na Niebuszewie a potem poszerzoną pętlą sławoszewską. Poszerzoną, bo powrót ulicą Zieloną, Redlicą i przez Bezrzecze. Wreszcie znacznie chłodniej i wiatr z zachodu.

Budowa obwodnicy trwa - 2 lipca 19 r. © jotwu

Sławoszewo - kwitnące lilie świętego Antoniego. © jotwu

Stado kóz - widok z ulicy Zielonej. © jotwu
- DST 38.00km
- VMAX 24.50km/h
- Temperatura 17.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 1 lipca 2019
Kategoria Po mieście.
Dla odmiany tylko po mieście.
Po mieście to znaczy pojechałem pod Mierzyn i z powrotem. Konkretnie byłem w Bi1.
- DST 15.00km
- VMAX 25.50km/h
- Temperatura 24.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 30 czerwca 2019
Kategoria Niemcy
Upalny koniec czerwca.

Na zdjęciu niedzielna kolejka do kas w Bi1 - na szczęście szybko się zmniejszała.
Żeby wcześniej wrócić do domu wsiadłem na rower stosunkowo wcześnie ale i tak na liczniku przy ulicy Ku Słońcu byłem czterdziesty czwarty a temperatura była wtedy całkiem znośna, bo 22 stopnie. Podlałem rośliny na CC i pojechałem przez Przecław, Kołbaskowo, Smolęcin, Barnisław , Ladenthin i Schwennenz w kierunku Neu Grambow i właśnie tam spotkaliśmy się z Kubą. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Bi1 by w ochłodzić się nieco w tym ogromnym markecie - robiło się coraz bardziej gorąco.

- DST 54.00km
- VMAX 33.00km/h
- Temperatura 35.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Zaskakujące spotkanie na trasie - bardzo miłe.
Podobnie jak parę dni wcześniej zdecydowaliśmy się pojechać raz jeszcze do Pampow - odwiedzić bociany i sprawdzić co zostało na drzewach czereśni. Parę kilometrów za Tanowem spotkaliśmy się z dawno niewidzianym Mirkiem (Srk23) dodam, że Mirek poznał nas dzięki moim sakwom, których od dawien dawna nie zmieniałem. Mirek jest w znakomitej formie, jeździ regularnie na rowerze ale z przyczyn technicznych zrezygnował z Bikestats, można jednak jego wycieczki śledzić w Stravie. A my pojechaliśmy przez Dobieszczyn do Stolca a następnie do Pampow. Na miejscowych drzewach została w dostępnych miejscach odrobina czereśni, natomiast w górnych partiach drzew zmarnuje się bardzo dużo tych owoców. Z Pampow powrót do domu przez Buk, Dobrą, Redlicę i Bezrzecze.
- DST 58.00km
- VMAX 28.80km/h
- Temperatura 29.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze
Gumieńce, Gumieńce a potem Przecław ...

W oczekiwaniu na Kubę kręciłem się po dzielnicy Gumieńce i trwało to dość długo. Już wraz z Kubą pojechaliśmy przez Przecław, Warzymice, Stobno znowu na Gumieńce, skąd do domu już tylko parę kilometrów. Zdjęcia wykonane z ronda Hakena.
- DST 43.00km
- VMAX 23.70km/h
- Temperatura 24.0°C
- Sprzęt Wheeler 3700 LT Trekking
- Aktywność Jazda na rowerze



