Informacje

  • Wszystkie kilometry: 235870.00 km
  • Km w terenie: 290.00 km (0.12%)
  • Czas na rowerze: brak danych.
  • Prędkość średnia: brak danych.
  • Suma w górę: 3535 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy jotwu.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Niedziela, 7 lipca 2019 | Uczestnicy Kategoria Wokół Szczecina

50 - tka po ... śniadaniu.


Darek kolejne pięćdziesiątki, (często więcej)  wykręca po pracy czym wzbudza we mnie podziw, natomiast dla mnie  taki dystans nie jest codziennością , więc  jego odnotowanie sprawia mi satysfakcję. Dziś wraz z Kubą pojechaliśmy przez Tanowo i Trzeszczyn do Polic, skąd przez Jasienicę do Tatyni. Powrót z Tatyni to 18 km - oczywiście przez Tanowo i Pilchowo. Trochę wiało i nie zawsze w plecy.

Amstaf i kotek w przyjaznej odległości. Obrazek z Tatyni. Niestety smartfonem i przez siatkę.



Kuba w drodze do Jasienicy, zdjęcie z dużej odległości.
Sobota, 6 lipca 2019 | Uczestnicy Kategoria Po mieście.

Jak dwa dni wcześniej ale z Kubą.


Bez zdjęć i bez mapki. trasa jak w tytule czyli pod leśniczówkę Owczary, Bezrzecze itd. po prostu zbyt późno wyjechaliśmy z domu by silić się na długą wycieczkę - ale to nie moja wina. Prawda Kuba ?
Piątek, 5 lipca 2019 Kategoria Komunikacyjnie.

Między deszczami, więc tylko komunikacyjnie.


Na zdjęciu rocznicowe uroczystości związane z dniem 5 lipca 1945 roku - Szczecin przeszedł w ręce Polski.
Czwartek, 4 lipca 2019 Kategoria Wokół Szczecina

Leśniczówka Owczary - Bezrzecze - Arkonka.


Miła wycieczka po bliskiej, dobrze znanej okolicy - na Arkonce około 13:00 było 9 użytkowników - dane wg licznika przy kasie.
Wołczkowo - w drodze do Bezrzecza.
Wołczkowo - w drodze do Bezrzecza. © jotwu
Bezrzecze - kościół.
Bezrzecze - kościół. © jotwu
Wiadukt w pobliżu Arkonki - bez zmian.
Wiadukt w pobliżu Arkonki - bez zmian. © jotwu
Środa, 3 lipca 2019 Kategoria Auchan

Okrężną drogą, gdzie ? do Auchan oczywiście.


Tym razem poranek był chłodny i nieco było wietrznie. Moja trasa to Pilchowo - Sławoszewo - Dobra - Lubieszyn - Dołuje - Będargowo - Warzymice - Przecław - Kurów - Ustowo - zakupy w Au - do domu 9 km. Na trasie odrobinę pokropił deszcz. Na liczniku przy ulicy Ku Słońcu byłem 222 a temperatura wynosiła 18 stopni.
Wtorek, 2 lipca 2019 Kategoria Pętla sławoszewska.

Wpierw Niebuszewo a potem pętla sławoszewska +


Rano do Kauflandu na Niebuszewie a potem poszerzoną pętlą sławoszewską. Poszerzoną, bo powrót ulicą Zieloną, Redlicą i przez Bezrzecze. Wreszcie znacznie chłodniej i wiatr z zachodu.
Budowa obwodnicy trwa - 2 lipca 19 r.
Budowa obwodnicy trwa - 2 lipca 19 r. © jotwu
Sławoszewo - kwitnące lilie świętego Antoniego.
Sławoszewo - kwitnące lilie świętego Antoniego. © jotwu
Stado kóz - widok z ulicy Zielonej.
Stado kóz - widok z ulicy Zielonej. © jotwu
Poniedziałek, 1 lipca 2019 Kategoria Po mieście.

Dla odmiany tylko po mieście.


Po mieście to znaczy pojechałem pod Mierzyn i z powrotem. Konkretnie byłem w Bi1.
Niedziela, 30 czerwca 2019 Kategoria Niemcy

Upalny koniec czerwca.


Na zdjęciu niedzielna kolejka do kas w Bi1 - na szczęście szybko się zmniejszała.
Żeby wcześniej wrócić do domu wsiadłem na rower stosunkowo wcześnie ale i tak na liczniku przy ulicy Ku Słońcu byłem czterdziesty czwarty a temperatura była wtedy całkiem znośna, bo 22 stopnie. Podlałem rośliny na CC i pojechałem przez Przecław, Kołbaskowo, Smolęcin, Barnisław , Ladenthin  i Schwennenz  w kierunku Neu Grambow i właśnie tam spotkaliśmy się z Kubą. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Bi1 by w ochłodzić się nieco w tym ogromnym markecie - robiło się coraz bardziej gorąco.
Sobota, 29 czerwca 2019 | Uczestnicy Kategoria Niemcy

Zaskakujące spotkanie na trasie - bardzo miłe.



Podobnie jak parę dni wcześniej zdecydowaliśmy się pojechać raz jeszcze do Pampow - odwiedzić bociany i sprawdzić co zostało na drzewach czereśni. Parę kilometrów za Tanowem spotkaliśmy się z dawno niewidzianym Mirkiem (Srk23) dodam, że Mirek poznał nas dzięki moim sakwom, których od dawien dawna nie zmieniałem. Mirek jest w znakomitej formie, jeździ regularnie na rowerze ale z przyczyn technicznych zrezygnował z Bikestats, można jednak jego wycieczki śledzić w Stravie. A my pojechaliśmy przez Dobieszczyn do Stolca a następnie do Pampow. Na miejscowych drzewach została w dostępnych miejscach odrobina czereśni, natomiast w górnych partiach drzew zmarnuje się bardzo dużo tych owoców. Z Pampow powrót do domu przez Buk, Dobrą, Redlicę i Bezrzecze.
Piątek, 28 czerwca 2019 | Uczestnicy Kategoria Wokół Szczecina

Gumieńce, Gumieńce a potem Przecław ...

W oczekiwaniu na Kubę kręciłem się po dzielnicy Gumieńce i trwało to dość długo. Już wraz z Kubą pojechaliśmy przez Przecław, Warzymice, Stobno znowu na Gumieńce, skąd do domu już tylko parę kilometrów. Zdjęcia wykonane z ronda Hakena.

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl